Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Sobota: 7:00 - 21:00,
Nedeľa - Zatvorené

OC Galéria Bratislava Lamač
Lamačská cesta 1C 5959, Bratislava

Kde nás nájdete?

Dnes je utorok, 7. 4. 2020 sviatok má Zoltán

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Móda a obuv » DEICHMANN

DEICHMANN

Lamačská cesta 1C 5959, 841 04 Bratislava

Kontakty a služby obchodu

DEICHMANN ponúka módnu dámsku, pánsku a detskú obuv a doplnky pre všetky vekové kategórie v dobrej kvalite a za výhodné ceny. Vďaka tomu je najväčším európskym maloobchodným predajcom s viac než storočnou tradíciou, ktorému záleží na kvalitnom zákazníckom servise.

Medzi najznámejšie značky dámskej obuvi v predajniach DEICHMANN patrí Graceland, 5th Avenue či Catwalk. Muži si môžu vyberať medzi výrobkami značiek Memphis One, Gallus alebo AM Shoe a pre deti sú určené modely napr. od Bobbi Shoes, Cortina a Cupcake Couture. Ponuku uzatvárajú športové značky Victory, Adidas, Nike, Puma, Fila.

Nevyhnutnou súčasťou ponúkaného sortimentu sú doplnky v podobe elegantných aj športových kabeliek, peňaženiek a ďalších malých nutností. Samozrejmosťou sú prostriedky na starostlivosť o obuv. Paletu ponúkaných produktov uzatvárajú darčekové karty.

Spoločnosť DEICHMANN bola založená v roku 1913 v nemeckom Essene rodinou Deichmann a naďalej sa nachádza v jej stopercentnom vlastníctve. Na slovenskom trhu pôsobí od roku 2004 a má tu dnes viac než 75 kamenných predajní a internetový obchod.

Otváracie hodiny

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefón:
+421 901 758 023

E-mail:
service-sk@deichmann.com

Zástupca:
Eva Lelkešová

Obchod na mape

Obchod na mape

Oficiálny web

http://www.deichmann.sk

Facebook

Ďalšie obchody Móda a obuv


späť na kategóriu

Facebook

Hore