Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Sobota: 6:00 - 22:00,
Nedeľa - Zatvorené

OC Galéria Bratislava Lamač
Lamačská cesta 1C 5959, Bratislava

Kde nás nájdete?

Dnes je piatok, 5. 6. 2020 sviatok má Laura

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Šport » Fitness club Form Factory

Fitness club Form Factory

Lamačská cesta 1C 5959, 841 04 Bratislava

Kontakty a služby obchodu

V našom klube ste prioritou vy. U nás nájdete všetko potrebné na to, aby ste si kvalitne zatrénovali, zrelaxovali a užili si príjemnú atmosféru.

Form Factory fitness klub v OC Galéria Lamač je prvým klubom na Slovensku už etablovanej a úspešnej siete, ktorú nájdete aj v Českej republike. Konkrétne 14 prevádzok v Prahe a 1 v Ostrave.

Radi vás v našom klube privítame, prevedieme a zodpovieme všetky vaše otázky. V klube nájdete cardio zónu, silovú zónu, rozsiahlu funkčnú zónu, sálu na skupinové lekcie, moderné Technogym vybavenie a fínsku saunu. To všetko zahrnuté v jednej cene.

K dispozícii sú aj priateľskí a profesionálni osobní tréneri, ktorí sú pripavení poradiť vám pri dosahovaní vašich cieľov.

Držitelia MultiSport karty majú vstup bez doplatkov.

Akcia obchodu

Trénujme opäť spolu

Trénujme opäť spolu

Máme skvelé správy! Od 3. 6. 2020 znovu otvárame náš klub. Veríme, že sa tešíte rovnako ako my – na stretnutie s vami a rovnako aj na to, že budeme opäť spolu trénovať.

Náš klub sme pre vás pripravili po všetkých stránkach: hygienicky a hĺbkovo (na báze polymerickej technológie, nano-prostriedkov a hmlového či ultrazvukového fogovania: dezinfikovania) sme vyčistili klub, zvýšili sme počet stanovíšť s dezinfekčnými prostriedkami, na vstupe do klubu nájdete stojan na dezinfekciu rúk.

Všetky dôležité informácie nájdetena našom webe www.formfactory.sk alebo na našich sociálnych sieťach Facebook a Instagram.

Tešíme sa na vás!
Váš Form Factory team 

Otváracie hodiny

ZATVORENÉ

Kontakt

Telefón:
+421 948 949 569

E-mail:
recepcia@formfactory.sk

Obchod na mape

Obchod na mape

Oficiálny web

http://www.formfactory.sk/

Facebook


späť na kategóriu

Facebook

Hore