Viac o Cestovná kancelária DAKA

Milí nadšenci a milovníci cestovania!

Dovoľujeme si Vás všetkých srdečne privítať v mene cestovnej kancelárie CK DAKA v našej pobočke v OC Galéria Lamač, kde Vám radi poradíme s výberom, následnou rezerváciou, či zakúpením si na mieste Vašej vysnívanej dovolenky, zájazdu, alebo víkendového pobytu.

Ponúkame Vám aj možnosť využitia našich expresných luxusných autobusových liniek, alebo individuálnu dopravu pre Vaše pohodlie.

Lístky si môžete zakúpiť na stránke: bus.daka.sk a pre individuálnu dopravu získate viac informácií aj na: doprava@ckdaka.sk

Na pobočke máme pre Vás pripravené katalógy, ktoré Vás určite oslovia nielen ponukami, ale aj cenami ... rovnako si môžete vziať leták našich expresných liniek, ktorý zahŕrňa cestovný poriadok ako aj servis, ktorý je ponúkaný na palubách v našich expresných a luxusných autobusoch.

Ak máte radi rôzne podujatia, zábavne programy, koncerty a neviete kde by ste si mohli zakúkpiť vstupenku... budete u nás tiež na správnom mieste. Na pobočke Vám ich radi vytlačíme vďaka Ticketportalu!

K dispozícii sú nás aj žreby od Tiposu... nikdy neviete kedy sa môže na Vás usmiať šťastie a z výhry si môžete rovno zakúpiť dovolenku pre seba či svojich blízkych.

Ako službu naviac sme pre Vás pripravili na pobočke aj príjem a výdaj zásielok z e-shopov cez GLS a DEPO.

Kiosk CK DAKA nájdete v pasáži vedľa Dráčika. Rovnako je možné si vybrať aj z ponuky iných cestovných kancelárii na Slovensku.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Akcie od Cestovná kancelária DAKA

Fotogaléria