Viac o Cestovná kancelária DAKA

Milí nadšenci a milovníci cestovania! 

Dovoľujeme si Vás všetkých srdečne privítať v mene cestovnej kancelárie CK DAKA v našej pobočke v OC Galéria Lamač, kde Vám radi poradíme s výberom, následnou rezerváciou, či zakúpením si na mieste Vašej vysnívanej dovolenky, zájazdu, alebo víkendového pobytu.

Aby boli Vaše cesty bez obmedzení a mali ste istotu ohľadom zdravia v týchto pandemických časoch, máme pre Vás aj možnosť dať sa otestovať v niektorom z našich 12 Mobilných Odberových Miest!

Viac informácií na: www.momky.sk

Ponúkame Vám aj možnosť využitia našich expresných luxusných autobusových liniek, alebo individuálnu dopravu pre Vaše pohodlie.

Lístky si môžete zakúpiť na stránke: bus.daka.sk a pre individuálnu dopravu získate viac informácií aj na: doprava@ckdaka.sk

Na pobočke máme pre Vás pripravené katalógy, ktoré Vás určite oslovia nielen ponukami, ale aj cenami ... rovnako si môžete vziať leták našich expresných liniek, ktorý zahrňa cestovný poriadok ako aj servis, ktorý je ponúkaný na palubách v našich luxusných autobusoch.

Ak máte radi rôzne podujatia, zábavne programy, koncerty a neviete kde by ste si mohli zakúkpiť vstupenku ... budete u nás tiež na správnom mieste.

Na pobočke Vám ich radi vytlačíme vďaka Ticketportalu!

 

K dispozícii sa dajú u nás kúpiť aj žreby od Tiposu ... nikdy neviete kedy sa môže na Vás usmiať šťastie a z výhry si môžete rovno zakúpiť dovolenku pre seba či svojich blízkych.

 

Ako službu naviac sme pre Vás pripravili na pobočke aj príjem a výdaj zásielok z e-shopov cez GLS a DEPO.

Kiosk CK DAKA nájdete v pasáži vedľa Dráčika. Rovnako je možné si vybrať aj z ponuky iných cestovných kancelárii na Slovensku.

Tešíme sa na Vašu návštevu!

Radi cestujete?

Cestovná kancelária DAKA vám ponúka veľké množstvo vlastných poznávacích aj pobytových zájazdov, ktoré organizuje. Kiosk CK DAKA nájdete v pasáži vedľa Dráčika. Rovnako je možné si vybrať aj z ponuky iných cestovných kancelárii na Slovensku a ako bonus sú v ponuke lístky spoločnosti Ticketportal na rôzne kultúrne či športové podujatia. Prevádzka je otvorená v každý deň aj počas víkendu od 09:00 do 21:00 hod.!

Akcie od Cestovná kancelária DAKA

Fotogaléria