Otvorené každý deň 9:00 – 21:00
Tesco Extra Pondelok - Sobota: 6:00 - 22:00,
Nedeľa - Zatvorené

OC Galéria Bratislava Lamač
Lamačská cesta 1C 5959, Bratislava

Kde nás nájdete?

Dnes je nedeľa, 7. 6. 2020 sviatok má Róbert

#Preskočit navigáciu

facebook e-mail

Nachádzate sa tu: Domov » Obchody a služby » Hypermarket a potraviny » Sálem syry

Sálem syry

Lamačská cesta 1C 5959, 841 04 Bratislava

Kontakty a služby obchodu

Spoločnosť Sálem s.r.o. je najväčším predajcom tradičných domácich syrov, syrových a mliečnych výrobkov zo Slovenska. Založená bola v roku 2012, avšak prvá predajňa pod označením Sálem bola otvorená už v roku 2009 na strednom Slovensku v meste Vrútky.

Prvotná túžba otvoriť si malý obchodík niekde v meste vyrástla do vízie stať sa najväčším predajcom syrov zo Slovenska a doniesť kvalitné slovenské tradičné syry do všetkých väčších miest v krajine.
Po nazbieraní potrebných skúseností a nadviazaní lojálnych vzťahov s dodávateľmi počas prevádzkovania obchodu vo Vrútkach prišla odvaha ísť ďalej. V júni 2012 bol otvorený prvý obchod v hypermarkete Tesco v Ružomberku, ktorý naštartoval šnúru otvárania značkových predajní Sálem na celom Slovensku.

V súčasnosti firma prevádzkuje 20 značkových predajní na Slovensku, Sálem s.r.o. je dynamicky sa rozvíjajúcou firmou, ktorej víziou je priniesť kvalitné slovenské syrové a mliečne výrobky takmer do všetkých miest na Slovensku a do mnohých miest v celej Európe, do bezprostrednej blízkosti spotrebiteľov a tým skvalitniť ponuku potravín na slovenskom a celoeurópskom trhu.

Otváracie hodiny

Pondelok - Nedeľa: 9:00 - 21:00

Kontakt

Telefón:
0907 467 863

E-mail:
tovar.premium@gmail.com

Zástupca:
p. Peťková

Obchod na mape

Obchod na mape

Ďalšie obchody Hypermarket a potraviny


späť na kategóriu

Facebook

Hore