Viac o Niké

Hlavným predmetom našej činnosti je prevádzkovanie kurzových stávok (stávkovanie na výsledky športových a iných spoločenských podujatí), ktoré je schválené Ministerstvom financií SR. Pre svojich tipujúcich sme vytvorili Klub Niké ponúkajúci množstvo výhod a body za každú stávku. Unikátom je najväčšia hra pre tipérov Miliónový Nikár, vďaka ktorej sme na Slovensku vytvorili už vyše sto (korunových) milionárov, keď každý z nich získal 33 333 eur.

Ako prví na svete sme zaviedli stávkovanie prostredníctvom SMS z mobilov a najširšiu ponuku tipovania ponúkame v súčasnosti prostredníctvom on-line stávkovania, kde hráči na webovej stránke www.nike.sk tipujú úplne bez poplatkov. Najkomfortnejšiu možnosť stávkovania ponúka nová aplikácia Niké pre smartfóny a tablety. Spája v sebe to najlepšie, čo tipér potrebuje.

Okrem kurzových stávok organizujeme aj ďalšie lotérie a zábavno-súťažné relácie. Najpopulárnejšou je lotéria stieracích žrebov Hra o Niké spojená s pravidelnou televíznou reláciou. Počas Hry o Niké v rokoch 1991-1996 sme predali viac ako 92 miliónov žrebov a odvysielali vyše 120 relácií v prime time STV. Na výhrach sme vyplatili 755 miliónov korún (vyše 25 miliónov eur) a na charitu spojenú s touto súťažou sme odviedli vyše 104 miliónov Sk (takmer 3,5 milióna eur). V roku 2010 sme sa podieľali na talentovej televíznej súťaži Talentmánia. Na trh lotérií sme sa vrátili s novými stieracími žrebmi v roku 2013. V novembri 2014 sme v spolupráci s TV Markíza priniesli na televízne obrazovky novú lotériu Hra o Niké, ktorá zmení váš život s hlavnou výhrou až 1.000.000 eur.

Fotogaléria